Oprogramowanie dla Studia Jogi

Zwiększ liczbę rezerwacji i wypełnij swoje zajęcia za pomocą oprogramowania do zarządzania studiem jogi, które pozwala skupić się bardziej na swoich członkach.

Rezerwacje online

Rezerwacje online

Pozwalaj członkom na planowanie i opłacanie zajęć z jogi przez Internet, aplikację mobilną lub w recepcji.

System punktu sprzedaży

System punktu sprzedaży

Sprzedawaj i zarządzaj inwentarzem recepcji, odprawiaj i przetwarzaj nowych klientów oraz planuj zajęcia dla klientów na bieżąco z naszym systemem POS.

Pulpit nawigacyjny i raporty

Pulpit nawigacyjny i raporty

Uzyskaj wszystkie najważniejsze dane zarządzania studiami w jednym miejscu dzięki pulpitom nawigacyjnym i raportom dostosowanym do potrzeb Twojej firmy.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Daj członkom możliwość rezerwacji zajęć z aplikacji mobilnej studia jogi w dowolnym momencie, aby usprawnić rezerwacje online.

Automatyzacja

Automatyzacja

Pozostań w kontakcie ze swoimi członkami, automatyzując przypomnienia o klasach, potwierdzenia rezerwacji i płatności, odnowienia i wszelkie inne komunikaty niezbędne do uruchomienia Twojego studia.

Płatności

Integrujemy się z globalnymi dostawcami płatności, aby akceptować płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej, portalu klienta, aplikacji punktu sprzedaży lub kiosku. Korzystaj z powtarzających się płatności kartą kredytową, gotówką, przelewami bankowymi, poleceniem zapłaty i innych.

Gwarantowane bezpieczeństwo

Wykonujemy kopie zapasowe wszystkich danych w serwerach baz danych w chmurze, aktualizowanych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszystkie dane klientów i firm są bezpieczne.

Wsparcie Premium

Uzyskaj wsparcie od naszych wielojęzycznych przedstawicieli, aby pomóc Tobie i Twojej firmie we wdrażaniu naszego oprogramowania zgodnie z Twoimi potrzebami.

Yves Pressler - Fitness Management Consultant
The mobile app for members allows access on the go – and also enables the club to connect with their members easily. PerfectGym Club Management software has been highly appreciated by our clients, as the PG team also works efficiently with other 3rd parties for integrations.
— Fitness Management Consultant

Przekształć swoje Studio Jogi

Dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania jogą nie musisz już balansować między czasem spędzanym z członkami a czasem na prowadzenie firmy. Nasza platforma jest w stanie zautomatyzować wiele zadań, dzięki czemu możesz zapewnić pracownikom i członkom swojego rodzaju cyfrową wygodę w celu zwiększenia wydajności Twojej firmy.

Zaufali nam liderzy rynku fitness i rekreacji.

McFit
World Class
Fitness First
Anytime Fitness
Gold's Gym
Snap Fitness
Fitness 24 Seven
Easy Gym
David LLoyd
MacFit
Crunch
Fitness World

Zaplanuj bezpłatne demo