Oprogramowanie do zarządzania szkołą pływania

Zarządzaj całą szkołą pływacką, kursem, klasą lub semestrem za pomocą naszego oprogramowania, które pomoże Twojej firmie usprawnić codzienne zadania.

Rejestracja i rezerwacja online

Rejestracja i rezerwacja online

Pozwól rodzicom zapisywać swoich uczniów na kursy i całe semestry online na podstawie stopnia zaawansowania, wieku i rodzaju zajęć.

Zarządzanie członkostwem

Zarządzanie członkostwem

Zarządzaj członkostwem swojego studenta, jego wynikami, płatnościami, uczestnictwem i harmonogramami z jednego miejsca, aby każdy semestr przebiegał tak płynnie, jak to tylko możliwe. .

Pulpit nawigacyjny i raporty

Pulpit nawigacyjny i raporty

Analizuj wyniki swojej szkoły pływackiej z góry do dołu dzięki zaawansowanym raportom, dostosowywanym widgetom i metrykom.

Grupy i poziomy

Grupy i poziomy

Uczniowie mogą w dowolnym momencie zostać zapisani do określonych grup ze swoimi przyjaciółmi lub innymi członkami na podstawie ich poziomu zaawansowania i wieku, harmonogramu

Automatyzacja

Automatyzacja

Automatyzuj wiadomości o zbliżających się transakcjach, rabatach, nowych kursach lub innych informacjach za pośrednictwem e-mail, SMS lub powiadomienia push w aplikacji mobilnej.

Płatności

Integrujemy się z globalnymi dostawcami płatności, aby akceptować płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej, portalu klienta, aplikacji punktu sprzedaży lub kiosku. Korzystaj z powtarzających się płatności kartą kredytową, gotówką, przelewami bankowymi, poleceniem zapłaty i innych.

Gwarantowane bezpieczeństwo

Wykonujemy kopie zapasowe wszystkich danych w serwerach baz danych w chmurze, aktualizowanych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszystkie dane klientów i firm są bezpieczne.

Wsparcie Premium

Uzyskaj wsparcie od naszych wielojęzycznych przedstawicieli, aby pomóc Tobie i Twojej firmie we wdrażaniu naszego oprogramowania zgodnie z Twoimi potrzebami.

Harm Cremer - Il Fiore Health Centers
Since the fitness industry is dynamic, you also need a software provider that can keep up with all your ideas AND be available for questions during you’re opening hours. Both points we’ve had an issue with in the past and they now have been solved by Perfect Gym.
— Il Fiore Health Centers

Przekształć cyfrowo swoją Szkołę Pływania

Twoi uczniowie są zajęci, a rodzice podwójnie. Dlatego nasze oprogramowanie do nauki pływania jest idealne, aby przekształcić swój biznes w przedsiębiorstwo cyfrowe. Postaw wygodę na pierwszym miejscu, automatyzując proste procesy, dzięki którym poświęcisz więcej czasu na skupienie się na szkoleniu uczniów, informowaniu rodziców i prowadzeniu firmy.

Zaufali nam liderzy rynku fitness i rekreacji.

McFit
World Class
Fitness First
Anytime Fitness
Gold's Gym
Snap Fitness
Fitness 24 Seven
Easy Gym
David LLoyd
MacFit
Crunch
Fitness World

Zaplanuj bezpłatne demo