Oprogramowanie do zarządzania studiem tanecznym

Nasze oprogramowanie do zarządzania studiem tanecznym pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz skupić się na uczestnikach i prowadzeniu zajęć

Rezerwacje online

Rezerwacje online

Pozwól uczniom i rodzicom rezerwować lekcje tańca lub sesje prywatne z dowolnego urządzenia na portalu klienta lub aplikacji mobilnej.

System punktu sprzedaży

System punktu sprzedaży

Przetwarzaj płatności i zapisuj nowych lub istniejących uczniów na zajęcia w recepcji.

Pulpit nawigacyjny i raporty

Pulpit nawigacyjny i raporty

Dostosuj określone raporty, które pojawią się w panelu, aby mieć wszystkie najważniejsze dane o studiach w jednym miejscu.

Grupy i poziomy

Grupy i poziomy

Pogrupuj uczniów ze swoimi rówieśnikami lub według poziomu umiejętności, aby mogli zapisać się na zajęcia najbardziej odpowiednie dla ich przyjemności i umiejętności.

Automatyzacja

Automatyzacja

Wysyłaj automatyczne przypomnienia i wiadomości za pośrednictwem wiadomości e-mail, SMS lub powiadomień push, aby zawsze na bieżąco informować uczniów i rodziców.

Płatności

Integrujemy się z globalnymi dostawcami płatności, aby akceptować płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej, portalu klienta, aplikacji punktu sprzedaży lub kiosku. Korzystaj z powtarzających się płatności kartą kredytową, gotówką, przelewami bankowymi, poleceniem zapłaty i innych.

Gwarantowane bezpieczeństwo

Wykonujemy kopie zapasowe wszystkich danych w serwerach baz danych w chmurze, aktualizowanych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszystkie dane klientów i firm są bezpieczne.

Wsparcie Premium

Uzyskaj wsparcie od naszych wielojęzycznych przedstawicieli, aby pomóc Tobie i Twojej firmie we wdrażaniu naszego oprogramowania zgodnie z Twoimi potrzebami.

Harm Cremer - Il Fiore Health Centers
Since the fitness industry is dynamic, you also need a software provider that can keep up with all your ideas AND be available for questions during you’re opening hours. Both points we’ve had an issue with in the past and they now have been solved by Perfect Gym.
— Il Fiore Health Centers

Przekształć swoje Studio Taneczne

Wygoda jest teraz walutą epoki cyfrowej. Wybierz oprogramowanie studia tańca, które może sprostać rosnącym wymaganiom cyfrowej transformacji konsumenta, automatyzując codzienne zadania, usprawniając decyzje biznesowe za pomocą zautomatyzowanych raportów i danych oraz zapewniając swoim uczniom i rodzicom wygodne sposoby rezerwowania zajęć, dokonywania płatności i zarządzania ich członkostwem.

Zaufali nam liderzy rynku fitness i rekreacji.

McFit
World Class
Fitness First
Anytime Fitness
Gold's Gym
Snap Fitness
Fitness 24 Seven
Easy Gym
David LLoyd
MacFit
Crunch
Fitness World

Zaplanuj bezpłatne demo